• Bakalavr (Əyani)
  • Bakalavr (Qiyabi)
  • Magistr
  • 2018/2019-cu tədris ilinin yaz imtahan sessiyasının nəticələri

     

    Xalq Çalğı Alətləri ifaçılığı 

    Əyani, I kurs


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Xarici dil
    (İngilis-dili)
    03.06.19
    Azərbaycan ədəbiyyatı
    07.06.19
    İxtisas-Not
    10.06.19/
    11.06.19
    Xarici musiqi tarixi
    13.06.19
    İxtisas- muğam
    18.06.19 
    Ümumi fortepiano
    21.06.19
    Dirijorluq
    24.06.19
    Orkestr sinfi
    31.05.19
    1Abdullayev Bəylər Zeynal06/2018BurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmır
    2Abdullayev Fərid Pənah07/2018D 68B 90B 84B 81C 78C 71E 58D 61
    3Abdullayev Mətləb Zaur08/2018BurxılmırC 80D 68E 60C 72GəlmədiE 52D 62
    4Bayramova Ülkər Tahir09/2018B 84B 81C 73B 84C 74C 73B 82B 85
    5Dəmirli Ceyhun Ehtibar10/2018C 72D 68D 64E 53E 51E 51C 71D 63
    6Əliyev Kənan Namiq11/2018B 85A 98A 92A 92A 96A 91B 82A 95
    7Əsədova Aytac Səfər12/2018B 87B 90A 94E 56A 96C 74B 82C 77
    8Əsgərov Məhərrəm Cəlal13/2018D 68C 79D 65D 69B 81E 54D 68D 64
    9Hacıyev Mahir Yaqub14/2018C 77C 80B 88E 53A 96A 92C 74C 74
    10Haşımova Leyla Elxan15/2018C 79B 82A 94C 72B 86A 91C 77C 74
    11Həsənova Fatma Şahin16/2018B 87A 91A 92A 92A 91A 91A 91A 100
    12Hüseynov Tural Bədirxan18/2018D 63D 67F 38F 32F 44B 81D 61C 74
    13Hüseynova Bikəxanım Elçin19/2018B 86B 86BurxılmırC 77D 68D 62D 68C 74
    14Məhəmmədəlizadə Behn Məhta Səid21/2018C 71B 82A 98D 62A 96A 92C 78C 77
    15Məlikli Orxan Cavid23/2018D 72B 84A 92F 30B 82A 92C 71C 77
    16Məmmədov Akif  Gülməmməd24/2018C 72C 73B 89E 60A 92A 91C 71D 62
    17Mikayılov Cahandar Mehman25/2018D 67C 78E 51E 54A 91E 51E 58C 77

     

    18Quliyev Hüseyn Vilayət27/2018B 90A 95B 88C 76A 96A 96A 97A 100
    19Quliyeva Rəhiməxanım Məmmədyusif28/2018BurxılmırGəlmədiBurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmırBurxılmır
    20Rəhimova Solmaz Rəfail29/2018A 93A 91A 98B 85A 96A 91A 91B 85
    21Səmədov Hüseynağa Şakir30/2018C 73C 78B 87E 55C 72C 71C 71E 56
    22Şirinli Əlizamın Əli31/2018D 64C 71E 52E 59B 86B 83C 71A 95
    23Şükürov Kamal Mustafa32/2018C 80A 96A 93B 84A 97A 94A 96A 95
    24Tahirzadə Fatimə Valeh33/2018B 85B 87A 94D 63A 92C 72C 71A 95
    25Təhməzov Vaqif Vüqar34/2018A 92B 88A 94C 79A 96A 91B 81A 100
    26Qarayeva Fidan Firudin (x/t)37/2018C 80C 76C 76C 77D 62A 92C 71Burxılmır
    27Dafe Əhəri Pegah Mehdi (x/t)38/2018BurxılmırB 85C 72F 40D 68BurxılmırBurxılmırBurxılmır


    Xalq Çalğı Alətləri ifaçılığı

    Əyani, I kurs 

     

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Xarici-dil(İngilis-dili)03.06.19Azərbaycan ədəbiyyatı
    07.06.19
    İxtisas-Not
    10.06.19/
    11.06.19
    Xarici musiqi tarixi
    13.06.19
    Aşıq sənəti tarixi və nəz.
    27.06.19
    Ümumi fortepiano
    21.06.19
    Dirijorluq
    24.06.19
    İxtisas-aşıq sənəti
    18.06.19
    Orkestr sinfi
    31.05.19
    1Hüseynli Rəmal İlqar17/2018C 80C 73B 83E 51C 74E 52E 53A 92E  56
    2İsmayılov Azad Həsən20/2018E 58E 60C 71E 52B 82C 71E 55A 92C 71
    3İsmayılov İsmayıl Əşrəf22/2018C 71B 82B 82E 52C 78C 72D 65A 96D 61
    4Poladov Mübariz Əjdər26/2018D 61D 70C 72F 44C 74C 74E 52B 82E 57
    5Yusifova Günel Bəşir36/2018D 66B 85C 72D 63B 87C 71D 62B 87E 56
    6Şirinov Şirinbala Baloğlan39/2018B 82B 89B 83C 72C 74D 69E 56A 96C 73
    7Quliyev Samir Zahir40/2018D 69D 70C 72E 58A 91B 85D 64B 82C 77
    8Alxanov Rahib Atlıxan41/2018E 60B 89B 81D 65A 93D 68D 69A 96E 56
    9Novruzi Tohid Əbazər42/2018C 71C 79B 82C 71A 91GəlmədiE 58A 96Burxılmır


    Xalq Çalğı Alətləri ifaçılığı

    Əyani, II kurs 

     

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Fəlsəfə
    10.06.19

    Azərbaycan xalq rəqs musiqisi
    07.06.19

    Orta əsr musiqi alətləri
    03.06.19

    Multi-
    kulturalizm
    18.06.19

    İxtisas-Not
    13.06.19/
    14.06.19
    İxtisas-Muğam
    21.06.19

    Azərbaycan musiqi tarixi
    25.06.19
    Orkestr sinfi
    31.05.19
    İfaçılıq təcrübəsi
    1Abbaslı Toğrul İlham79/2017B 81C 76C 72A 91A 94B 86C 72A 95A 94
    2Abbaszadə Ayaz Azad80/2017C 73E 59B 89C 71D 64D 62F 45A 95D 64
    3Arzumanlı Ramin Şirəhməd81/2017BurxılmırGəlmədiGəlmədiF 35GəlmədiGəlmədiF 39D 63Gəlmədi
    4Cəfərzadə Nəzrin Mehman82/2017B 83A 97A 95B 87A 92A 92B 84A 100A 92
    5Əbilova Gülgün Müşfiq83/2017B 84A 97A 94A 91A 94A 92A 93A 100A 94
    6Əkbərov Ülfət Muğan84/2017A 92A 97B 90A 94C 72B 86A 91A 95C 72
    7Əyyubov Zeynalabdin Mirməmməd85/2017D 68B 87B 85D 69D 61C 78D 68A 95D 61
    8Əzimov Samir Bəhruz86/2017C 80A 91C 79B 82C 75A 96B 84C 77C 75
    9Firdovsizadə  Firdovsi Rövşən87/2017C 71C 71B 90E 60C 74C 78D 68E 59C 74
    10Hacıyev Ülvü Rüfət88/2017C 73B 83B 89C 71B 82B 88B 85A 95B 82
    11Hacıyeva Məktubə Elman89/2017C 75C 76A 91C 78C 74C 72A 91C 78C 74
    12Həsənov Şahin Elçin90/2017C 74B 86B 89C 80B 86A 92C 77A 95B 86
    13Hümbətov İbrahim Rizvan91/2017E 52C 71B 87E 55B 82C 78A 91A 95B 82
    14Hüseynov Əli Seymur92/2017C 73B 86A 91B 84B 83C 72A 94A 95B 83
    15Hüseynova Şəfəq Sahib93/2017A 91C 72A 92B 89D 64D 62B 87B 82D 64
    16İmanov Kazım Eldar94/2017B 82D 64B 88D 69C 76C 71D 68B 82C 76
    17İmanova Nazənin Eldar95/2017D 69C 74B 87D 61C 72B 82D 69C 79C 72
    18İsgəndərov Əfqan Teymur96/2017C 78A 96B 89D 68C 74A 96B 83A 95C 74
    19İsgəndərov Maşalla Elbrus97/2017D 65B 86B 85D 66GəlmədiA 96C 77B 82Gəlmədi
    20İsmayılzadə Şükür Vazeh98/2017C 79A 96A 91D 63C 74A 96D 68A 95C 74
    21Manafov Rövşən Eldar99/2017B 89A 91B 87B 86B 86B 82C 75A 95B 86
    22Mayılzadə Şəhriyar Mübariz100/2017A 95A 96A 93A 94A 93B 82A 91A 95A 93
    23Məmmədli Bəhram Namiq101/2017A 91A 96A 95B 81A 94A 92A 92A 95A 94
    24Muxtarlı Səbuhi Arif102/2017B 89D 65B 89A 91E 54D 64C 79B 82E 54

     

    25Omarlı Şükür Şəfi103/2017D 70C 76B 89E 53A 94A 96C 74A 95A 94
    26Qasımzadə Cabbar Məhərrəm104/2017B 85D 67A 96C 76GəlmədiD 64B 83A 95D 64
    27Quliyev Nadir Valeh105/2017A 96B 86B 86B 90A 92A 92B 84C 79A 92
    28Rüstəmli Aytən Əlisultan106/2017A 95A 100A 95A 94A 93A 100A 91A 95A 93
    29Rüstəmova Ləman Əziz107/2017B 81A 96A 93B 84C 75A 96B 84C 79C 75
    30Rzazadə Faiq  Rahil108/2017E 58C 76A 93D 63GəlmədiC 72C 71A 95C 72
    31Sadıqov Kənan Qəzənfər109/2017A 96C 72A 93B 88A 92C 78A 91A 95A 92
    32Sadıqzadə Elvin Arzuman110/2017A 97A 96A 93B 88B 88C 72A 93C 79B 88
    33Vəlizadə Anar Camalədddin111/2017D 64B 87B 88D 68A 98C 75D 66A 95A 98
    34Xanlarov Səbuhi Atəş112/2017E 59D 69B 90D 69F 37E 52E 55B 82E 52
    35Yazlarlı Ceyhun Fərman113/2017C 80D 68A 93C 80D 66D 62C 77C 79D 66
    36Yusifli Kərim Əli114/2017B 82B 87B 90B 81C 72D 68B 81C 79C 72
    37Səfərov Əmir Elman115/2017D 61C 76B 90B 81B 84A 96B 81C 78B 84
    38Şıxəliyev Elşad Əli116/2017E 57A 97B 90C 80B 84A 93B 89A 95B 84
    39Zeynallı Elnur Vüqar117/2017A 94D 63A 91A 94A 93C 78B 89A 95A 93
    40Mansurov Oğabek Yahyabek118/2017D 61A 94C 72E 60C 76A 92D 67B 82C 76
    41Nadirov Sultan Arzu132/2019——A 97A 97—–A 95A 96A 92A 91A 95


    Xalq Çalğı Alətləri ifaçılığı

    Əyani, III kurs


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Xüsusi pedaqoji hazırlıq
    07.06.19
    İxtisas-Muğam
    10.06.19 
    Kamera ansambl
    21.06.19
    Müşaiət sinfi
    13.06.19
    Azərbaycan tarixi
    25.06.19
    İxtisas-Not
    18.06.19/
    19.06.19
    İfaçılıq təcrübəsi
    1Babayev İbrahim Ramiz10/2016A 94A 100A 99A 100A 96A 98A 98
    2Bahadurlu Əkbər Məhəmməd11/2016C 74C 72B 88C 78B 84C 73C 73
    3Bayramzadə Leyla Kamil12/2016A 94A 98A 100A 100A 91A 98A 98
    4Binnətzadə Aişə Rauf13/2016A 92C 76B 86C 78D 68B 84B 84
    5Cəbiyev Şamxal Kamran14/2016B 82B 87B 84A 92A 93C 74C 74
    6Əhmədov İlkin Mətləb16/2016B 82B 88B 86B 88E 59C 73C 73
    7Əhmədov Natiq Arif17/2016B 84C 74C 76B 88E 57D 67D 67
    8Əhmədov Rəcəb Ənvər18/2016A 91A 97A 94A 92A 91A 94A 94
    9Əliyev Çingiz Əsgər19/2016A 92B 86B 83A 92A 92C 78C 78
    10Əliyev Əmrulla Şəfaət20/2016B 84A 97A 98B 82B 82B 88B 88
    11Əzizbəyli Həmid Etimad21/2016B 82A 100B 82A 100C 74C 77C 77
    12Heydərova Aytən Tərlan22/2016A 92A 91B 88A 92A 95E 57E 57
    13Hüseynzadə Bəhram Vasif23/2016B 88A 100B 82A 92E 60B 82B 82
    14İsgəndərova Aynur Sadiq24/2016A 94A 100A 92A 92B 87A 96A 96
    15İsmayılov Atabəy Xəzər25/2016A 94A 100A 91A 96A 91A 92A 92
    16Kərimova Həmidə Oqtay26/2016B 82C 79B 85B 84C 72C 79A91
    17Məmmədli Tural Yaşar27/2016B 88C 76B 86B 86C 77B 85B 85
    18Məmmədov Bəxtiyar Sahib28/2016A 92A 100A 93A 96B 81A 96A 96
    19Məmmədova Esmira Sahib29/2016B 89C 74B 82C 74C 72D 66C 74
    20Musayeva Ləman Rövşən30/2016B 87GəlmədiC 74GəlmədiBuraxılmırE 52E 52
    21Nəsibli Azad Zaid31/2016B 87B 84B 85B 88A 92B 83B 83
    22Omarlı Şamil Şəfi32/2016B 84C 74BurxılmırD 65E 52C 71C 71
    23Pələngov Ramin Eldəniz33/2016A 92B 85A 94D 68E 56A 95A 95
    24Qasımov Abas Nazim34/2016B 82C 78C 72B 82E 58D 69D 69
    25Qasımzadə Sevinc Vidadi35/2016B 82C 73A 92C 72A 94B 84B 84
    26Quliyev Ruhan Elxan37/2016A 91A 97B 83A 96B 86D 68D 68
    27Rəşidov Asəf Aydın39/2016A 91B 84B 87B 88B 89C 75C 75
    28Rzayev Zaur Azər40/2016A 92A 94B 82A 96C 75B 82B 82
    29Seyidova Təhminə Mircamal41/2016B 84A 91A 98A 96A 91B 86B 86
    30Umbayev Nicat Zabit42/2016A 94A 100A 98A 96D 65A 94A 94
    31Üzeyirov Bayram İldırın43/2016A 94A 100A 96A 96A 91A 94A 94
    32Vahidli Rəşad Vahid44/2016D 68E 52C 74E 54E 54BuraxılmırE 52
    33Yusibli Vasif Nadir46/2016C 78B 82B 82B 84E 53C 74C 74
    34Zeynallı Günay Elşən47/2016B 83C 75B 82C 74C 73D 64D 64
    35Zeynalova Səmra Əziz48/2016B 82B 85C 76A 97C 74B 84B 84
    36Rəhimli Zinyət Fərhad49/2016A 94A 97A 95A 96A 91A 94A 94


    Solo oxuma (Milli vokal)

    Əyani, I kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Kamera konsert oxuması
    10.06.19
    Muğam
    03.06.19
    Aktyor sənətinin əsasaları
    və nitq mədəniy.
    07.06.19
    Xarici musiqi tarixi
    13.06.19
    Milli vokal ifaçılığı
    18.06.19
    Xarici Dil
    (İtalyan dili)
    21.06.19
    Ümumi fortepiano
    25.06.19
    Solfecio
    28.06.19
    1Cəbrayılova Rübabə Əliağa69/2018C 79B 86D 63F 35D 64B 81E 53D 65
    2Həmzəyeva Səma Vüqar70/2018B 89B 89A 91D 64A 91B 86B 81D 67
    3Həsənov Yusif Teymur71/2018B 81C 77C 71E 54B 89C 74C 72E 58
    4Kərimov Ruslan Sənan72/2018B 83D 63E 53BuraxılmırD 61BuraxılmırC 72Buraxılmır
    5Məmmədli Günel Namiq73/2018BuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırGəlmədiBuraxılmırBuraxılmır
    6Qasımov Xəyal İlqar74/2018A 96A 95A 92A 96A 95A 91A 91A 98
    7Quliyeva Rahilə Ağarəhim75/2018C 78C 78A 98E 56B 86A 93D 62D 66
    8Rzayev Murad Fazil76/2018C 74B 83E 51E 56BuraxılmırD 68E 54D 61
    9Şahmirzəyeva Bahar Etibar77/2018B 88B 87B 85E 57B 86C 79A 91A 91
    10Səfərov Pərvin Yaqub78/2018B 88A 92A 99C 71A 92C 76B 81C 73
    11Tağıyev Tural Ağagül79/2018C 78B 86B 88E 54C 72B 82A 91C 78
    12Kərimduxt Rövşanə Rövşən80/2018A 92A 97A 91D 62B 85C 72E 56D 61
    13Fəthi Əmir Məsud Qolaməli81/2018B 87C 79A 94B 81B 81B 81A 91A 99
    14Mazahiri Sahaand Eslam82/2018A 97A 91A 100B 87A 91A 92A 92A 99


    Solo oxuma (Milli vokal)

    Əyani, II kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Azərbaycan ədəbiyyatı
    10.06.19
    Ümumi fortepiano
    07.06.19
    Multi-kulturalizm
    04.06.19
    Fəlsəfə
    14.06.19
    Milli vokal ifaçılığı
    18.06.19
    Kamera
    konsert oxunması
    21.06.19

    Azərbaycan musiqi tarixi
     
    Xor sinfi
    31.05.19
    1Əlizadə Aysel Həsil31/2017A 98B 84B 88B 81A 91B 86C 74A 96
    2Əsgərova Raciyyə Yalçın32/2017C 74C 77B 87C 74B 87C 76B 81C 78
    3Həsənov Fuad Asif33/2017B 82D 65D 68D 66B 82C 74D 65A 91
    4İsmayılzadə İsmayıl ilqar34/2017B 84E 53E 51D 64BuraxılmırBuraxılmırD 69Buraxılmır
    5Nəcəfov Zamiq Taleh35/2017C 78BuraxılmırC 71E 59B 84D 67C 72C 71
    6Orucov Nihad Vüqar36/2017B 84D 63E 52D 66A 92C 71C 74C 71
    7Quliyev Şahmuraz Murad37/2017A 96D 66B 81B 81B 83C 76B 83A 93
    8Quliyeva Nərminə Fuad38/2017A 96B 87A 91A 91A 97A 94A 91A 100
    9Rəhimova Zəminə Tərlan39/2017C 84BuraxılmırF 48F 41B 88BuraxılmırE 58E 51
    10Rzayeva Fərizə Mahmud40/2017A 94BuraxılmırD 69D 61B 84C 78C 72E 51
    11İbrahimzade Solmaz Məcid42/2017A 99B 82B 85A 94B 89B 88B 82A 91
    12Həşimzadə Nigar Faiq83/2018—-—-A 93—–—–—–—–—–
    13Quliyeva Ülkər Əli84/2018—-—-A 91—–—–—–C 76—–

     

    Solo oxuma (Milli vokal)

    Əyani, III kurs


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Musiqi əsərlərinin təhlili
    07.06.19
    Xüsusi pedaqoji hazırlıq
    03.06.19

    Azərbaycan tarixi
    11.06.19
    Milli vokal ifaçılığı
    14.06.19
    İfaçılıq sənəti tarixi
    19.06.19
    1Cəbrayılov Riad Əliağa67/2016BuraxılmırE 51E 59BuraxılmırBuraxılmır
    2Əliyev Əli Şahin68/2016E 53D 61D 61E 58A 92
    3İsayev Cəlal Rəfail69/2016C 75A 91B 87A 93A 96
    4Məmmədov Elşən Mübariz70/2016A 93A 91A 93A 92A 97
    5Sheikzadeh Nərgiz Yusif71/2016D 68B 89C 76A 91B 85
    6Muradova Mirzəhra Elçin72/2016A 92B 81B 88A 91A 98
    7Qaragözov Fərid Vüqar73/2016E 51E 60C 71E 56C 76
    8Şərifov Xalıq Mehman74/2016E 60B 88A 94B 85A 93
    9Süleymanov Rüstəm Loğman75/2016C 72E 51D 63E 51C 74
    10Əfxəm Rüstəm Xətabi76/2016A 97B 84A 97D 62A 95
    11Əliyev Əli Rafiq41/2017BuraxılmırE 51D 67E 54E 52


    Solo oxuma (Estrada sənəti)

    Əyani, I kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Estrada populyar caz musiqi
    təhlili və nəzəriy.
    10.06.19

    Musiqi nəzəriyyəsi
    04.06.19
    Aktyor sənətinin əsasasları
    və nitq mədəniy.
    07.06.19
    Xarici musiqi tarixi
    13.06.19
    Caz ifaçılığının əsasları
    18.06.19
    Xarici dil
    21.06.19
    Ümumi fortepiano

    25.06.19

    Estrada ifaçılığı

    28.06.19

    1Babayeva Leyla Hakim124/2018BuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmır
    2Əliyev Nicat Səttar125/2018D 68E 52A 95D 66D 68B 82C 72D 66
    3Əliyeva İlahə İlqar126/2018F 44B 83A 93BuraxılmırD 65C 79B 82B 86
    4İsmayılzadə Jalə Vüqar127/2018D 64B 81B 81E 55D 69B 88D 64B 87
    5Rəhmanov Vüsal Şahin130/2018D 69E 56D 61E 60C 75B 87C 74C 78
    6Səmədov Cəlal Rauf128/2018E 55BuraxılmırA 95F 47E 51B 82A 98A 97
    7Cənnəti Fərd Mehdi Naser129/2018C 71A 93A 96A 91B 82A 91C 77A 91


    Solo oxuma (Estrada sənəti)

    Əyani, II kurs

     

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Azərbaycan ədəbiyyatı
    10.06.19
    Multi-kulturalizm
    04.06.19
    Solfecio
    07.06.19
    Fəlsəfə
    14.06.19
    Ümumi fortepia.
    18.06.19
    Vokal ansambl
    21.06.19
    Azərbaycan musiqi tarixi
    26.06.19

    Estrada ifaçılığı
    28.06.19
    1Bayramov Fehruz Azər68/2017D 70F 45B 86F 42C 72GəlmədiA 93C 76
    2Hacıyeva Xatirə Nəriman69/2017B 90A 91B 85A 93B 81A 94B 88A 92
    3Haqverdiyev Murad Azər70/2017C 77D 67B 85D 66E 52B 86D 62B 89
    4Hüseynli Azər Mehman71/2017C 75E 58C 74D 61D 64B 88D 61C 73
    5Pirverdiyev Asim Eyvaz73/2017B 88D 70B 87E 58E 51B 87C 74C 71
    6Qarabağlı Azad Rza74/2017A 94D 68C 73B 82E 58B 82B 87B 86
    7Quluyev Araz Sərdər75/2017D 70E 58B 85E 59D 62A 94D 61A 91
    8Qurbanov Mətləb Ramiz76/2017A 92B 87A 97C 75A 95A 95B 83A 91


    Solo oxuma (Estrada sənəti)

    Əyani, III kurs


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Musiqi forması
    07.06.19
    Xüsusi pedaqoji hazırlıq
    11.06.19
    Səhnə hərəkətinin əsasları
    03.06.19
    Estrada ifaçılığı
    19.06.19
    Muğam
    14.06.19
    Azərbaycan tarixi
    24.06.19
    Xor sinfi
    31.05.19
    İfaçılıq təcrübəsi
    1Budaqov Telman Vüqar107/2016D 66C 76E 59C 71B 82D 62A 91C 71
    2Cəfərli Çinarə Nizami108/2016B 89B 84A 95E 58B 81B 82C 74E 58
    3Ələkbərov Xəyal Xəyyam109/2016BuraxılmırE 56BuraxılmırBuraxılmırGəlmədiGəlmədiBuraxılmırBuraxılmır
    4Əliyeva Gülinə Yadigar110/2016A 91B 83A 95C 75B 82A 91B 85C 75
    5İbrahimova  Aysel İskəndər111/2016E 51A 95B 85A 95A 95C 74D 64A 95
    6Hüseynzadə Aysel Aydın112/2016A 91A 97A 97A 95A 91C 76A 91A 95
    7İbrəhimova Ülkər Yaşar113/2016C 73B 84A 97C 71C 74B 81A 93C 71
    8İsmayılova Xanim Məhəmməd114/2016D 68A 91B 82A 91E 57B 81A 94A 91
    9Məhərrəmli Rəşid Eldar115/2016BuraxılmırA 91BuraxılmırC 74E 55GəlmədiBuraxılmırC 74
    10Məmmədzadə Aygün Nazim116/2016D 68B 81A 92B 81A 95B 86D 62B 81
    11Cavadova Afət Nazim139/2017F 46C 80B 87B 83B 84—-C 74B 83
    12Kərimova Məhbubə Elton70/2017D 63C 76B 86B 82D 62—-D 70B 82


    Solo oxuma (Xanəndə)

    Əyani, I kurs

     

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Ümumi fortepiano
    03.06.19
    Kamera konsert oxuması
    10.06.19
    Aktyor sənətinin əsasasları
    və nitq
    mədədiy.
    07.06.19
    Xarici musiqi tarixi
    13.06.19
    Xarici dil
    21.06.19
    Xanəndə ifaçılığı
    18.06.19
    Solfecio
    28.06.19
    Qaval
    24.06.19
    1Adıgözəlova Nərmin Azər43/2018C 73C 79D 65D 61C 79A 91D 65C 75
    2Bayramov Amin Dərgan44/2018B 82A 94A 92C 79B 81B 84B 87B 84
    3Ehtibarlı Elbəy Canmirzə45/2018E 52BuraxılmırE 51C 72BuraxılmırB 83D 66B 88
    4Ələsgərli Abbasəli Mərdan46/2018E 54B 87E 58E 60B 89D 62E 55C 74
    5Əliyev Rəvan Azər47/2018BuraxılmırBuraxılmırB 87F 32E 53BuraxılmırF 19Buraxılmır
    6Əlizadə Fərid Şəhriyar48/2018BuraxılmırE 58F 27BuraxılmırGəlmədiE 53BuraxılmırE 57
    7Əzizov Yasər Azər49/2018D 63C 79C 72F 20E 59D 61E 53D 63
    8Hacızadə Əli Habil50/2018GəlmədiBuraxılmırF 28BuraxılmırF 44B 82BuraxılmırBuraxılmır
    9Hümbətova Yeganə İmaməddin51/2018E 52C 77C 71F 40D 67C 76E 51C 77
    10Hüseynov Elvin Sərvan52/2018B 81D 70B 84E 52C 71C 77D 61D 64
    11Hüseynova Fatimə Ramil53/2018B 82B 87A 91C 80B 87A 91C 80A 91
    12İmanov Ayxan Rafiq54/2018A 92B 82A 98D 70B 88B 85B 83A 91
    13Mahmudova Arzu Əliqulu55/2018B 82B 85A 91B 82A 92A 98B 82A 97
    14Məmiyev Əmrah Laçın56/2018BuraxılmırBuraxılmırE 51F 8F 30B 84F 21Buraxılmır
    15Məmmədov Cəmil Musa57/2018C 73C 74C 78D 63D 66D 63E 59C 77
    16Məmmədov Əmrah Rövşən58/2018BuraxılmırBuraxılmırF 33E 56F 29B 81E 52Gəlmədi
    17Mirzəyev Kamal Xəzər59/2018BuraxılmırBuraxılmırGəlmədiBuraxılmırGəlmədiBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmır
    18Nəbizadə Adil Aqil60/2018E 52D 68D 69F 40D 65B 86E 59B 81
    19Nuruzadə Şahin Rafail61/2018C 72C 79C 72C 75D 67D 61C 71D 70
    20Orucova Şəfəq Nürəddin62/2018A 91B 90A 91A 98A 94B 85A 100B 81
    21Quliyev Elvin Məmmədyusif63/2018E 54E 60C 78F 32D 64F 44E 56C 71
    22Sarızadə Mirəli Fəqan64/2018C 72GəlmədiC 71E 55C 80A 95C 72C 75
    23Şükürov Mirpaşa Mustafa65/2018A 96A 95B 83B 89A 92A 91A 100B 83
    24Yadigarova Diana Bəxtiyar66/2018B 81B 89A 96A 98A 95A 92A 98A 91
    25Zeynallı Xəyyam Tofiq67/2018D 63E 56C 77A 91B 81E 52C 72C 71
    26Nasrin Shafiei Matanagh (x/t)68/2018B 83C 71A 91C 72B 89B 83C 80A 91


    Solo oxuma (Xanəndə)

    Əyani, II kurs

     

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Azərbaycan ədəbiyyatı
    10.06.19
    Multi-kulturalizm
    04.06.19
    Fəlsəfə
    14.06.19
    Ümumi fortepiano
    18.06.19
    Kamera konsert oxuması
    21.06.19
    Xanəndə ifaçılığı
    07.06.19
    Azərbaycan musiqi tarixi
    25.06.19
    Xor sinfi
    31.05.19
    1Cabbarlı İbrahim Cabbar43/2017BuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırF 36Buraxılmır
    2Cəbrayılov Elmir Hikmət44/2017C 79F 48F 34BuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırF 53Buraxılmır
    3Əhmədli Almaxanım Vüqar45/2017A 100B 88A 94A 92A 91A 100A 91A 97
    4Əkbərov Cabir Nadir46/2017C 71F 37F 48B 84BuraxılmırD 61F 40Buraxılmır
    5Eldarzadə Eldar Habil47/2017C 79E 53E 56A 91B 86E 59E 55C 74
    6Əliyeva Kəmalə Rövşən48/2017GəlmədiE 53E 56BuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırF 45Buraxılmır
    7Gülverdiyeva Fərqanə Təbiət49/2017A 94B 87C 71B 84B 81B 85A 91A 94
    8İbrahimov Elmin Məhəmməd50/2017C 80C 71E 58B 83D 67D 62C 73A 91
    9Məmmədzadə Məhəbbət Murad51/2017B 84E 55D 63A 91B 81C 77D 64D 61
    10Səmədova Lalə Laçın55/2017B 83C 79C 80E 51C 78A 91C 73A 92
    11Xəlilli Ayxan Asif56/2017B 88D 61D 65C 73D 69D 61D 67B 85


    Solo oxuma (Xanəndə)

    Əyani, III kurs

     

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Musiqi əsərlərinin təhlili
    07.06.19
    Azərbaycan tarixi
    11.06.19
    Xüsusi pedaqoji hazırlıq
    03.06.19
    İfaçılıq sənəti tarixi
    19.06.19
    Xanəndə ifaçılığı
    14.06.19
    İfaçılıq təcrübəsi
    1Abbasov Asim Məhəmməd50/2016D 67D 64A 95A 92B 85B 85
    2Cəbiyeva Tünzalə Azər51/2016B 81B 81A 92B 82C 75C 75
    3Gərayev Zaur Barat54/2016C 77D 66A 95D 68D 62D 62
    4Heydərov Polad Cavid55/2016B 83A 91A 92A 91B 87B 87
    5Hüseynova Hənifə Hüseyn56/2016C 71D 66A 92C 78B 82B 82
    6İbrahimli Fərahim Namiq57/2016D 65D 63D 64C 80E 58E 58
    7Kərimova Nüşabə Zahid58/2016A 99A 91A 96A 100A 99A 99
    8Mirzəzadə Ülkər Rəmzi60/2016B 82C 71A 91B 81B 84B 84
    9Niftalıyev Xəqani  Rəsul61/2016D 61A 91B 85A 96B 85B 85
    10Vəliyev Elbrus Əjdər62/2016D 66D 65B 88B 81C 72C 72
    11 Zeynalov Elnay Əjdər63/2016D 64E 55B 87C 75E 57E 57
    12Həmidrza Əli Rzayi64/2016C 71C 73A 95A 96A 100A 100
  • 2018/2019-cu tədris ilinin yaz imtahan sessiyasının nəticələri

     

    Xalq Çalğı Alətləri ifaçılığı

    Qiyabi, I kurs 

     

    Tələbənin soyadı, adı,

    atasının adı 

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan

    Xarici musiqi tarixi
    24.06.19
    Xarici-dil

    25.06.19

    İxtisas-not

    01.07.19

    Azərbaycan ədəbiyyatı

    03.07.19

    İxtisas- muğam

    05.07.19

    Ümumi fortepiano

    04.07.19

    Dirijorluq

    28.06.19

    1Abdullayev Əmrah Əvəz5/2018D 62B 82C 72B 85A 96A 91D 69
    2Əliyev Murad Qorxmaz6/2018D 62D 68F 38B 86E 54D 62D 65
    3Həsənova Aysel Fazil7/2018C 72C 79D 62A 97E 54B 86A 91
    4Həsənzadə Nərgiz İlham8/2018D 70D 68D 64A 99D 68C 72C 73
    5Heydərova Aidə Arif9/2018B 86B 84A 92A 99B 82A 95A 93
    6Orucova Ləman Mərdan10/2018C 73B 82A 91A 94D 64E 56C 72
     7Rüstəmov Əli Eldar11/2018E 52F 32D 66C 71D 64E 54D 63
    8Süleymanov Coşqun Famil12/2018D 64D 68C 72C 72B 82C 72B 83
    9Üzeyirov Kamran İldırım13/2018F 39C 75D 63C 76C 78C 75D 67
    10Ələkbərov Elmar Elman14/2018E 60D 67C 76B 83A 93E 56D 66


    Xalq çalğı alətləri ifaçılığı

    Qiyabi, II kurs

     


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan 
    Fəlsəfə
    28.06.19

    Orta əsr mus. alətləri
    25.06.19
    İxtisas -Not
    01.07.19
    Multikulturalizm
    02.07.19
    Azərbaycan musiqi tarixi
    03.07.19
    Azərbaycan xalq rəqs musiqisi
    04.07.19
    İxtisas – muğam
    05.07.19
    Orkestr sinfi
    24.06.19
     
    1Atazadə Fərid İlham129/2017D 68B 86C 76D 69C 74C 71B 82B 87
    2Əmrahov Seyran Telman131/2017E 55C 75C 72D 67C 74A 98B 86A 95
    3Əsgərli Kazım Alim132/2017C 73B 87B 84C 80C 71C 71C 72B 82
    4Həsənov Məhəmməd Mirələm133/2017E 59D 67D 63F 56F 62D 61D 68B 82
    5İbrahimov Rəşad İlqar134/2017E 55C 77C 75D 68F 57E 51C 72B 82
    6Kərimov Rəhman Tərlan135/2017D 63C 73D 65D 69D 66B 81B 82A 95
    7Süleymanova Atlas Süleyman136/2017E 59C 77A 91D 64D 67A 93B 86A 95
    8Səlimov Samir Kamil137/2017D 66C 74A 92E 60D 67A 95A 98A 95
    9Hüseynov Bəxtiyar NadirE 54C 71GəlmədiD 68F 59D 61GəlmədiC 75


    Xalq çalğı alətləri ifaçılığı

    Qiyabi, III kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, 
    atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Azərbaycan tarixi

    27.06.19

    İxtisas-Muğam

    01.07.19

    Xüsusi pedaqoji hazırlıq

    02.07.19

    Azərbaycan xalq rəqs musiqisi

    04.07.19

    Orkestr sinfi

    24.06.19

    İxtisas -Not

    05.07.19

    1Alıyev Ramin Ramiz120/2016F 44A 91C 73A 97A 95Gəlmədi
    2Məmmədova Könül Rizvan121/2016C 76A 91A 95D 61B 82C 75
    3Nurullayeva Aygül Yaşar122/2016C 75A 91A 95A 95B 82B 85
    4Qəniyev Cəbrayıl Nəriman123/2016C 78D 61D 67D 61B 82D 62
    5Quliyev Elmurad Qoçaq124/2016D 63D 61A 91C 71B 82D 68
    6Sadıqov Şəhra Çingiz125/2016B 88B 81B 86A 96A 95A 92
    7Xıdırova Nazyetər Bakir45/2016BuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmır
    8Cəfərova Xədicə Mirəli15/2016BuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmırBuraxılmır
    9Rəhimov Adil Zahir38/2016D 69A 91B 85A 96A 95C 77


    Xalq çalğı alətləri ifaçılığı

    Qiyabi, IV kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət
    kitabçasının nömrəsi

    İmtahan 
    Musiqi menecmenti

    27.06.19

    İxtisas-Muğam

    01.07.19

    Müşaiət sinfi

    02.07.19

    Kamera ansamblı

    04.07.19

    İxtisas -Not

    05.07.19

    1Əliyev Məzahir Ələhməd80/2015F 35D 61D 61E 56F 47
    2Hacıyeva Şəfa Usub81/2015E 52D 61D 61C 72E 51
    3Əmrahov Tahir Zakir82/2015C 77A 91A 91A 95A 95
    4Hüseynov Elnur Elmar83/2015C 75A 91A 91A 95A 95
    5Mustafayev Rüfət Azər84/2015E 59A 91A 91A 95A 94
    6Zülfüqarova Qəndəf Rza85/2015B 83D 61D 61D 66E 51
    7Baxşalıyev Elgiz Habil86/2015E 59A 91A 91E 56Gəlmədi
    8İbadov Şamxal Akif17/2015E 51C 71C 71C 76E 59


    Sol
    o oxuma (Xanəndə)

    Qiyabi, I kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, 
    atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan

    Xarici musiqi tarixi
    24.06.19
    Xarici dil

    25.06.19


    Kamera konsert oxunması
    01.07.19
    Aktyor sənətinin əsasaları və nitq mədəniyyəti

    27.06.19

    Solfecio

    02.07.19

    Xanəndə ifaçılığı

    03.07.19

    Ümumi fortepiano

    05.07.19

    Qaval

    04.07.19

    1Əbdürəhmanlı İlahə Asif15/2018F 48B 81B 87A 92C 72B 85B 82B 87
    2Nuriyeva Nərgiz Bahadır16/2018D 68D 66B 86B 86B 81A 93C 72C 75
    3Orucova Ülkər Elçin17/2018D 62C 78C 80B 83C 77A 93C 73B 86
    4Qənbərov Ceyhun Əsgərxan18/2018D 64E 58C 77B 87A 91A 92C 71C 75


    S
    olo oxuma (Xanəndə)

    Qiyabi II kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsiİmtahan
    Azərbaycan ədəbiyyatı

    27.06.19

    Fəlsəfə

    28.06.19

    Kamera konsert oxunması

    01.07.19

    Multikulturalizm

    02.07.19

    Azərbaycan musiqi tarixi

    03.07.19

    Ümumi fortepiano

    05.07.19

    Xor sinfi

    24.06.19

    Xanəndə ifaçılığı

    04.07.19

    1Mirzəxanlı Fərid Namiq119/2017D 61E 58C 79E 60C 76A 91B 83A 94
    2Mürşüdov Samir Şahib120/2017D 70C 72C 80D 64C 73B 81B 81B 86
    3Qasımov Əlisəfa Əlövsət122/2017A 93D 67C 79B 87C 72D 64C 76B 86
    4Cəfərov Musa Nəsib123/2017B 84B 84B 88B 85C 79D 62B 83A 95
    5Muradov Elsevər Səxavət52/2017C 72C 75B 81D 63D 68E 54D 64A 100
    6Salmanov Tahir Cəfər53/2017D 62D 70C 79D 67D 68D 61C 71C 77
    7Şamilova Səkinə Arif54/2017B 88C 71C 83C 77B 84C 72C 76A 99
    8Bayramova Tərlan Abbas—–—–—–—–—–C 73—–—–—–


    Solo oxuma (Xanəndə)

    Qiyabi, III kurs 


    Tələbənin soyadı, adı, 
    atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Azərbaycan tarixi
    27.06.19
    İfaçılıq sənəti tarixi
    01.07.19
    Xanəndə ifaçılığı
    03.07.19
    Xor sinfi
    24.06.19
    Rəqs
    05.07.19
    1Fərəcova Gülzar Əzim126/2016C 74B 90A 95B 87A 95
    2Namazov Nurlan Namaz127/2016C 78B 86A 95A 92A 98
    3Səfərov Məhəbbət Yaqub128/2016E 56C 73A 96B 87B 84
    4Əbilov Orxan Salman52/2016D 61B 82A 87B 87A 97
    5Əlizadə Səadət Qaçay53/2016F 48D 66D 66B 84B 85
    6Məmmədova Mehranə Vəli121/2017—–A 96A 94B 86B 84


    Solo oxuma (Xanəndə)

    Qiyabi, IV kurs


    Tələbənin soyadı, adı, 
    atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Musiqi menecmenti
    27.06.19
    Xüsusi pedaqoji hazırlıq
    02.07.19
    Xanəndə ifaçılığı
    04.07.19
     
    1Sədrayeva Nisbət Əlfəddin88/2015D 67A 91A 100
    2Budaqova Sədəf Mehdi89/2015C 80A 91A 100
    3Şıxəliyeva Nuranə Yasin90/2015D 70A 91A 100
    4Bünyadzadə Sərxan Qurban91/2015D 63B 87A 95
    5Niftəliyev Sərvan Sarxan71/2015D 61B 87A 98
    6Əkbərli Azad Marif61/2015E 60B 89B 85


    Solo oxuma (Milli vokal)

    Qiyabi, II kurs

     

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Fəlsəfə
    28.06.19

    Azərbaycan ədəbiyyatı
    27.06.19

    Kamera konsert oxunması
    01.07.19
    Multikulturalizm
    02.07.19

    Azərbaycan musiqi tarixi
    03.07.19
    Milli vokal ifaçılığı
    04.07.19
    Ümumi fortepiano
    05.07.19
    Xor sinfi
    24.06.19
    1Sodekh Abaei Sari Mohammedrza138/2017D 62D 63A 95D 63E 51A 96B 83B 83


    Solo oxuma (Milli vokal)

    Qiyabi, III kurs


    Tələbənin soyadı, adı, 
    atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan

    Rəqs
    05.07.19 
    Azərbaycan tarixi
    27.06.19

    İfaçılıq sənəti tarixi
    01.07.19

    Milli vokal ifaçılığı
    04.07.19
    Xor sinfi
    24.06.19
    1Ağaliyev Elvin İsrafil66/2016A 97D 64C 73B 81B 84


    Solo oxuma (Milli vokal)

    Qiyabi, IV kurs

    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı 

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    Musiqi menecmenti
    27.06.19

    Xüsusi pedaqoji hazırlıq
    02.07.19

    Milli vokal ifaçılığı
    04.07.19
    1Muradxanlı Şəmistan Mürvət54/2015E 59B 81D 68
    2Paşayeva Nərgiz Vaqif131/2016A 94B 86C 71

     

  • 2018/2019-cu tədris ilinin yaz imtahan sessiyasının nəticələri

     

    Xalq Çalğı Alətləri ifaçılığı

    Əyani, I kurs


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    İxtisas (Not ifaçılığı
    04.06.19
    Art -Menecment
    10.06.19
    Ansambl
    07.06.19
    Psixologiya
    13.06.19
    Etnoorqonologiya
    18.06.19
    İnstrumental muğam ifaçılığı
    21.06.19
    1Cəbizadə Nurlan Bəhruz01/2018A 94B 85A 91B 84B 87A 100
    2Əhmədli Zəfər Davud02/2018C 79B 82B 84C 75A 92A 96
    3Əliyev Vasif Zahir03/2018E 55D 68BuraxılmırD 63C 71C 72
    4Hacıyev Toğrul Rüfət04/2018C 76A 96B 86B 86A 94A 100
    5Nəcəfov Fərid Cahid05/2018D 68B 87B 86B 87A 92A 100
    6Orucov Toğrul Elman06/2018B 89B 84A 91C 77B 88A 100
    7Sadıqov Coşqun Ağababa08/2018A 92B 84A 91C 78B 85A 100
    8Vəliyeva Könül Ehtibar09/2018A 100A 91A 94B 90A 92A 100
    9Yusifli Faiq Mübariz10/2018D 62B 89B 84B 88A 98A 96

    Solo oxuma (Xanəndə)

    Əyani, I kurs


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı
     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

     

    İmtahan

    İxtisas (Xanəndə ifaçılığı)
    04.06.19
    Rejissorla iş
    07.06.19
    Art -Menecment
    10.06.19
    Psixologiya
    13.06.19
    Etnoorqo-nologiya
    18.06.19
    Muğamın poetik əsasları
    21.06.19
    1Əhmədov Məbud Etibar11/2018B 90A 91A 92C 74A 91B 84
    2Əmiraslanlı Rəvanə Bahadur12/2018A 100A 97A 91A 97B 87A 94


    Solo oxuma (Milli vokal)

    Əyani, I kurs

     

     


    Tələbənin soyadı, adı, atasının adı

     

     

    Müvəffəqiyyət kitabçasının nömrəsi

    İmtahan
    İxtisas

    (Milli vokal ifaçılığı)
    04.06.19

    Art-Menecment
    10.06.19
    Rejissorla iş
    07.06.19
    Psixologiya
    13.06.19
    Etnoorqo-nologiya
    18.06.19
    Muğamın poetik əsasları
    21.06.19
    1Əhmədova Fidan Rahim13/2018A 92B 89A 97B 87A 93A 93
    2İbrahimli Pərvaz Araz14/2018D 66E 55C 71E 56C 77C 73
    3İsmayılova Aytən Vaqif15/2018B 82C 76B 84E 51B 83C 79